Hakkımızda

 

Firmamız Elektronik ve Otomasyon sistemleri üzerine cozumler sunmaktadır.

Alman STTechnic ile işbirliği programı yürüten Şirketimiz Yeni ürünümüz IQ200 ve IQ200+ Serisi ile beğeni toplamıştır. Binlerce referans firmamıza duyulan güvenin eseridir. Cazip fiyat, maksimum kalite ve kısa sürede hizmet prensibi ile daima müşteri memnuniyeti firmamız için esastır. Otomatik kapı üretiminde faaliyet gösteren bir firma olarak,Hedefimiz Toplam Kalite Yönetiminin ilkeleri doğrultusunda var gücümüzle çalışıp paydaşlarımızın istek ve beklentilerini karşılamak; çalışanlarımızın çalışma ve yaşam standartlarını yükseltip, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak markamıza bağlı müşteriler yaratırken, faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek ve daha iyi olmaktır.

Urünlerimiz sürekli yenilemekte, geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap vermeye devam etmektedir. Uyguladığımız ürünlerle sizlere en iyi hizmeti, rahatlığı, kolaylığı sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız sizlere hep daha iyiyi sunmak ve bundan en verimli şekilde faydalanmanızı sağlamaktır.

Varolduğumuz sektörün önemini bilerek bu yola çıktığımızda,önümüzde katetmemiz gereken çok uzun bir yol olduğunu biliyorduk. Tabii ki mesafelerin uzun olması buyolların aşılamayacağı anlamına gelmiyordu.Bugün görüyoruz ki; bu işe başlarken önümüzde uzayıp giden yollar, şimdi arkamızda kalmış. Memnuniyet, en önemli yapıtaşımızdır. Karşınızdakini memnun edebildiğiniz kadar varsınızdır. Müşteri memnuniyeti ancak yaptığınız işin kalitesi ile ölçülür. Kalite; doğru kararların alınması, doğru hesapların yapılması ve doğru adımların atılması ile elde edilir. Biz herşeyimizi bu doğrular üzerine kurmaya gayret gösterdik.

Bu yola çıkarken analatik düşünüp doğru adımlar atmaya çalıştık. Fakat yürümekle sizlere verebileceğimiz hizmetin yetersiz olduğunu görüp, koşar adımlarla devam ettik bu yolda; durmadan, dinlenmeden, yorulmadan. Çünkü yorulmak için çıkmadık bu yola. Önümüzdeki engelleri aşıp, bu zorlu merdivenin basamaklarını teker teker tıranıp yükseldik; daha iyi, daha kaliteli hizmeti sunabilmek için. Siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu izlenimlerle, hizmetimize daha büyük bir bağlılık ile devam ediyor, her geçen gün kalitemizi arttırmaya çalışıyor, daha iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Saygılarımızla...