Otomatik Döner Kapılar Genel Özellikler

SYSDOOR un otomatik döner kapıları sadece bir giriş kapısı değil aslında binaların prestijlerinin ilk noktasıdır. Döner kapılar, bir taraftan konforu ve enerji tasarrufunu sağlarken, diğer taraftan da binalar için güçlü bir ilk izlenim yaratan etkileyici giriş çözümleridir.

Döner kapıların kanatlarındaki çözüm çeşitliliği (4 kanat, 3 kanat, 2 kanat rijit kanatlar, katlanabilir kanatlar, yanakayar kanatlar), 3000mm den 7400mm ye kadar çeşitlilik gösteren çapları ile otomatik döner kapıları Hava alanlarında, Oteller, Alış Veriş Merkezleri ve Super marketler gibi yüksek trafik akışı olan uygulamalarda mükemmel çözümler sağlar.

Otomatik veya Manuel aynı kalitede üretilmiş olup, ilave edilen edilen otomasyon sisteminin sağladığı seri geçiş imkanı ile nihai kullanıcıya ekstra konfor sağlamaktadır.

2, 3 ya da 4 kanatlı kapılar;

Otomatik döner kapılarının kendine özgü avantajlar sunan konfigürasyonu ile birlikte, 2, 3 ya da 4 kanatlı olanları mevcuttur. İki kanatlı mümkün olan en geniş iç kanat hacmi ile insanların bagaj ve diğer hacimli eşyaları taşımaya ihtiyaç duyduğu yerlerdeki uygulamalara ideal bir şekilde uygunluk gösteren bir otomatik döner kapı çözümüdür.

Her hangi bir 3 ya da 4 kanatlı kapıya otomasyon uygulanabilir. Fakat özellikle  bu döner kapının çapı 3000mm ve daha büyük olan kapılarda ve insanların hacimli eşyalarla ya da tekerlekli sandalye ile geçişini gerektiren yerlerde tercih edilmelidir.

Ad & Soyad :
Email :
Telefon :
Ürün :
Mesajınız :